Noclegi, tanie domki letniskowe w górach, nad morzem, jeziorem, całoroczne domki Brda

Nazwa obiektu: CHATKA POD LASKIEM
Telefon Kontaktowy: 692-467-523
Adres: Soblówka 197
www: www.chatkapodlaskiem.pl
e-mail: michal_ploskonka@chatkapodlaskiem.pl

Chatka Pod Laskiem

Cały domek do dyspozycji jednej grupy.

Za górami, za lasami, w sercu Żywieckiego Parku Krajobrazowego, w dolinie Cichego potoku znajduje się góralska wioska Soblówka, a w niej mała drewniana chatka. Chatka, gdzie wspaniałe chwile płyną w niezwykłej atmosferze jaką tworzy wystrój wnętrza a podsyca trzaskający ogień w kominku.

Orzeźwiający szum górskiej wody i rozkołysanych świerków wokół drewnianego domku nadaje niezwykły klimat temu miejscu, gdzie pośród leśnych zakątków po prostu traci się poczucie istnienia czasu.


Wymarzone miejsce dla tych którzy szukają aktywnego wypoczynku i tych którzy pragną leniwie spędzić czas, wspólnie z rodziną czy w gronie przyjaciół. Domek pozostawiamy wyłącznie do Państwa dyspozycji o każdej porze roku.  

Jesteśmy pewni, że na długo w pamięć zapadną ciepłe wspomnienia spędzonych tu dni i nocy ;)

Soblówka to niewielka, granicząca ze Słowacją miejscowość w gminie Ujsoły, położona ok. 30 km na południe od powiatowego miasta Żywiec. Górskie szlaki i leśne ścieżki wokół wsi tworzą malownicze punkty widokowe. Usytuowane po drodze liczne pola biwakowe i drewniane wiaty z miejscem na ognisko czynią trasę idealną na letnie wędrówki oraz zimowe kuligi. Tutejsze lasy charakteryzuje bogactwo grzybów i jagód i malin. Domowe jedzenie, regionalne potrawy oferują okoliczne gospodarstwa

KONTAKT     tel. 692-467-523

Więcej informacji :

http://www.chatkapodlaskiem.pl/


INFOLINIA
796 55 61 61
rezerwacja@armi.com.pl
Znajdź domek

Miejscowość:

Województwo:

Położenie: