Noclegi, tanie domki letniskowe w górach, nad morzem, jeziorem, całoroczne domki Brda

Ośrodek Wypoczynkowy Łukęcin

Lokalizacja:  Ukryty w lesie Dom Wypoczynkowy  to prawdziwy raj spokoju i jednocześnie usytuowany w pobliżu popularnych nadmorskich miejscowości. Jest to idealne miejsce do udanego pobytu, zabawy, spotkań, dobrego jedzenia a przede wszystkim relaksu.

Ośrodek: Przestronne pokoje, kameralna rodzinna atmosfera, strefa SPA- wszystko otoczone naturą, która może zachwycić. Las, świeże powietrze, morze, szeroka plaża.
U nas Rowery, Nordic, walking & Spacery, Tenis stołowy, Piłkarzyki, Plac Zabaw, Siatkówka, Badminton
Cały teren jest ogrodzony a wyjazd monitorowany


Pokoje:  w zależności od budynku.
 A/ Wszystkie pokoje z nowoczesnymi łazienkami, telewizorami oraz możliwością zaparzenia herbaty zaspokoją potrzebę nowoczesnych wygód. Wszystkie pokoje znajdują się na piętrze.
Niektóre pokoje mają własne balkony wyposażone w meble ogrodowe, które pozwalają na relaks na świeżym powietrzu. Inne, równie przestronne z oknami panoramicznymi, dają maksimum światła, poczucie swobody i bliskiego kontaktu z przyrodą.
B/  Niedawno wyremontowany jest doskonały dla osób, które chcą za niższą cenę wypocząć, i mając wszystkie wygody - niekiedy się dzielić.Wszystkie pokoje są przestronne, maja umywalki oraz możliwość zaparzenia herbaty. Niektóre pokoje mają również tarasy i panoramiczne okna, które po otwarciu pięknie zapraszają naturę do środka. Cztery pokoje dzielą się dwiema łazienkami i toaletami (osobne dla pań i panów).
C/ Część pokoi na parterze ma duże tarasy z meblami ogrodowymi, które pozwalają na relaks na świeżym powietrzu i kontakt z naturą otaczającą. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki, telewizory oraz możliwość zaparzenia herbaty.
D/  Niektóre pokoje na parterze mają duże tarasy z meblami ogrodowymi, które pozwalają na relaks na świeżym powietrzu i kontakt z naturą otaczającą.
Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizory oraz możliwość zaparzenia herbaty.


Z polem do siatkówki, polem do badmintona, placem zabaw, tenisem stołowym, rowerami i licznymi dróżkami leśnymi masz wiele okazji aby wyrobić sobie apetyt na aktywny wypoczynek .
 Jeśli zabawa i wypoczynek wiążą się dla ciebie z tarzaniem się po górkach piasku, skakaniem do kałuży i chowaniem się za drzewami Ty i Twoi przyjaciele nie będziecie  rozczarowani.
 Na naszym terenie jest plac zabaw duża różnorodność flory dla wyjątkowego wpływu na zmysły. Dom Wypoczynkowy jest prawdziwym rajem wypoczynku i ciszy.


Co warto o nas wiedzieć jeśli chodzi o bezpieczeństwo Waszych dzieci?
Ośrodek specjalizuje się w tradycyjnej nieco odtłuszczonej kuchni polskiej z elementami kuchni różnych stron świata. Używamy najświeższych produktów a posiłki przygotowujemy z wielką starannością.

Do plaży dochodzi się w cztery minuty. Ścieżka przez las i prywatna droga, z której korzystają tylko nasi wczasowicze, zapewnia bardzo ograniczony i bezpieczny ruch samochodowy nawet poza obiektemINFOLINIA
796 55 61 61
rezerwacja@armi.com.pl
Znajdź domek

Miejscowość:

Województwo:

Położenie: