Noclegi, tanie domki letniskowe w górach, nad morzem, jeziorem, całoroczne domki Brda

Nazwa obiektu: Stanica wodna
Telefon Kontaktowy: 94/ 3510385 ; 696076002
Adres:
www: http://www.stanica-wodna.pl/
e-mail: stanicawodna@op.pl
DŹWIRZYNO "STANICA WODNA

Stanica Wodna jedno znaj atrakcyjniejszych miejsc DŹWIRZYNA !!!!

POŁOŻENIE: Bezpośrednio nad jeziorem Resko Przymorskie i w odległości około 800 metrów od plaży Bałtyku !!! Obszar Stanicy:ponad 15.000 m kwadratowych kilkudziesięciometrowych doków z pomostem!!!Unikalne położenie między jeziorem przymorskim, a szeroką, czystą plażą Bałtyku i wysokim pasmem wydm, od których stanicę oddzielają letniskowe domy Dźwirzyna i las wydmowy;niedaleko znajduje się kanał łączący jezioro z morzem - gdzie mieści się port kutrów rybackich, w którym zawsze można kupić świeżą rybę !!!
Doskonałe miejsce dla sportów wodnych w szczególności windserfingu, z powodu rozległych powierzchni płytkiej wody !!!Najczęściej spotykane ryby przystani to: płoć,leszcz, okoń, sandacz, węgorz.

Na terenie ośrodka:
Sala ćwiczeń (siłownia), sauna, ciekawe usytuowanie do organizacji ognisk;każdy z domów ma własny grill; Świetlica z kominkiem w bosmanacie, służy jako miejsce spotkań. Może również służyć jako sala konferencyjna. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia licencji wędkarskiej na jezioro (konieczna karta PZW) i wypożyczenia sprzętu pływającego (łodzie wędkarskie i jacht). Konieczna jest karta pływacka lub patent żeglarza. ;Stanica znajduje się w atrakcyjnym położeniu, bezpośrednio nad jeziorem Resko Przymorskie, w odległości około 800 metrów od plaży Bałtyku. Unikalna lokalizacja domków różnej wielkości znajdujących się między jeziorem przymorskim, a szeroką, czystą plażą Bałtyku i wysokim pasmem wydm. Stanicę oddzielają domki letniskowe Dźwirzyna i las wydmowy. Każdy z domków nad jeziorem wyposażony jest w łazienkę (WC + natrysk), kącik kuchenny z częściowym wyposażeniem, radio, lodówkę, telewizor oraz grill.
W bliskiej odległości znajduje się kanał łączący jezioro z morzem. Mieści się tam port kutrów rybackich, w którym zawsze można kupić świeżą rybę.
Ośrodek domków Stanica to nie tylko wyśmienite miejsce do łowienia ryb ale także idealne dla sportów wodnych w szczególności windserfingu, z powodu rozległych powierzchni płytkiej wody. Dodatkowymi atutami tego miejsca są kameralna siłownia, sauna, wydzielone miejsce na ognisko, czy w końcu świetlica z kominkiem, nadająca się jako sala konferencyjna.
 Na miejscu istnieje możliwość wykupienia licencji wędkarskiej na jezioro (konieczna karta PZW) i wypożyczenia sprzętu pływającego (łodzie wędkarskie i jacht). Konieczna jest karta pływacka lub patent żeglarza.

Telefon: 94/ 3510385 ; 696076002


INFOLINIA
796 55 61 61
rezerwacja@armi.com.pl
Znajdź domek

Miejscowość:

Województwo:

Położenie: